Piyasada satışa arz edilen her üründe olduğu gibi cam balkon ürünlerinde de muhtelif fiyatlar olmaktadır. ( Altın, gümüş gibi ürünlerde 14- 18-22 ayar fiyatları farklı farklıdır.) Alüminyum, cam ve tekerlek kalitelerine göre fiyatlar değişmektedir. Fiyat farkları bir ürünün imalatında kullanılan malzemelerin kalite farkından kaynaklanmaktadır. Ayrıca düzgün ölçü alınması ve montaj işçiliği de çok önemlidir. Firmanın ticaret odasına ve ticaret siciline kayıtlı olması, garanti belgesi verebilmesi, sözleşme yapılması çok önemli hususlardır. Örneğin, protez diş yaptırmakta olduğu gibi, standart bir ölçü ve malzeme kullanımı yoktur. Her balkonun özellikleri ve kullanılacak malzeme miktarı farklıdır. Fiyatlar ölçü alındıktan sonra netleşmekte, her iki taraf tarafından sözleşme ile kayıt altına alınmaktadır.
Sonuçta; Ankara Cam Balkon olarak biz, en ucuz cam balkonu yapıyoruz iddasında değiliz, olamayız. Fakat, biz yaptığımız işi; kullandığımız malzeme ve uyguladığımız işçilikle orantılı olarak muadillerimiz arasında en uygun fiyata yapma, paranızın ve beklentilerinizin tam karşılığını vermek iddasındayız. Kaliteli ürün ve iyi işçilik bir araya getirildiğinde beklentilerinizin karşılığını verecek tek kuruluş;

ANKARA CAM BALKON'dur.


Bizi ve Rakiplerimizi Karşılaştırınız,

Aşağıdaki resimlerden sağ tarafta yer alanlar bizim yapmış olduğumuz cam balkonlar, sol tarafta yer alanlar  ise rakiplerimizin yapmış olduğu cam balkonlardır. Görüleceği üzere malzeme kadar işçilik de çok önemlidir.